MotoTRBO™ IP Site Connect

Dünyanın Herhangi Bir Yerinde Herhangi Bir Çalışana Ulaşmak

MOTOTRBO™ digital telsizlerle en yakındaki yol ekibinizi başka bir ildeki görev alanına sevkedebilir veya dünya genelindeki üretim tesislerinizle konuşabilirsiniz. MOTOTRBO IP Site Connect, MOTOTRBO telsizlerle coğrafya ne olursa olsun 100 kişiye kadar insanı kolayca ve sorunsuz bir şekilde birbirine bağlar.

Motorola IP Site Connect

IP Site Connect ile , birden fazla tekrarlayıcıyı birbirleri ile bağlayarak bir IP ağı üzerinde kapsama alanınızı genişletebilirsiniz. Kanal değiştirmeden kesintisiz ses ve veri iletişimi sağlarsınız. Çalışanlarınızın dağlık arazi, yüksek binalarda veya dağınık bölgelerde çalışmasının bir önemi olmayacaktır.

MOTOTRBO™ telsiz sistemi ile şimdi kapsama alanınızı çabuk bir şekilde genişletebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, onları daha güvenli ve verimli çalışmalarına yardımcı olabilmek, iyi bir iletişim için kapsama alanını genişletmek, işgücünü daha iyi sağlamak için bir IP bağlantısı.

MotoTRBO™ Ip Site Connect Sistem Özellikleri

Sorunsuz 15 tekrarlayıcı ve 100 kişiye kadar bağlantı.Birden fazla tekrarlayıcı bağlantısı ile geniş alan ağı oluşturmak.
Dağınık lokasyonlarda veya bir tek alanda birden çok tekrarlayıcı ağı.Kanal değiştirmeden, siteden siteye kesintisiz dolaşım imkanı.
Binalar, dağlar ve diğer fiziksel engellerin etkisini ortan kaldırır.Dağınık coğrafi lokasyonlar arası iletişim.

Ip Site Connect'in Sağladığı Avantajlar

1. Kesinti Olmadan Bilgi Paylaşımı

Şehir geneline yayılmış servis ağı olan eğitim kurumu musunuz ? Bulunduğu alanda birçok bina arasında sürekli kapsama alanı arayan bir hastane misiniz ? Veya kilometrelerce ötedeki tesisleri ile iletişim kurmak isteyen bir imalatçı mısınız ? Bir bölgedeki erişimi arttırmak veya coğrafi olarak dağınık alanları birleştirerek geniş bir kapsama alanı yaratmak IP Site Connect ile mümkündür. Birden çok tekrarlayıcıyı birbirlerine bağlayarak IP ağı üzerinden çalışan sistemle çalışanlar arası iletişimi sağlayabilirsiniz.

Filonuzun yolda dikkatini dağıtmadan onlara talimat mı vermek istiyorsunuz, çöken enerji hattı için ekip mi yönlendireceksiniz , veya çalışanlarınızın telsizleri üzerinde iş emri ,sipariş makbuz düzenleme erişim hakkı mı vereceksiniz ?

IP Site Connect yalnızca çalışma ekibinizin ses iletişimini arttırmakla kalmaz, kolay ve çabuk bir şekilde veri paylaşımı da sağlar text mesajı, GPS konum izleme, iş emri makbuzları ve daha fazlası.

2. Geniş Kapsama Alanı

Çöken enerji hatlarının onarımında, su sistem arızalarının giderilmesinde, şehir içinde yaygın teslimat ağında çalışan personellerinizle ihtiyacınız olan geniş alan iletişiminizi IP Site Connect, tekli üniteleri birbirleri ile bağlayarak bir IP ağı üzerinden kesintisiz bir şekilde sağlar. Siz ve ekibinizin iletişimde kalması için işi nereden yaptığınız önemli değildir.

Bir sonraki lokasyonun neresi olacağı konusunda onları bölmeden kısa mesaj ile bilgi iletebilirsiniz, ya da en yakın arıza ekibini GPS konum izlemeden tespit ederek çabuk bir şekilde sorunu zamanında çözebilirsiniz.

Çalışanlarınıza ellerindeki işe odaklanmaları için yardımcı olacak ilave özellik otomatik site dolaşım özelliğidir. Bu özellik kanal değiştirmeden kapsama alanı boyunca iletişim sağlayacaktır.

3. Tek Merkezli Kapsama

Birden fazla binaya sahip büyük bir tıp merkezi, veya çok katlı yüksek bir otel binanız varsa IP Site Connect sayesinde bütün güvenlik ve bakım personeli birbirleri ile bir lokasyondan bir lokasyona konuşabilirler. Tünel, bodrum , çok katlı otopark yapısı , metal yapı, beton bina, zemin altı , veya üst kat …tüm bu değişik alanlar boyunca kapsama alanı geçmişte olduğu bir girişim sorunu olmaktan çıkacaktır.

IP Site Connect bu binalarda , alanlarda kapsamayı arttırır. IP Site Connect bilgisayar sisteminiz üzerindeki bir IP ağı üzerinden bağlanılmaktadır. Çalışma alanlarınıza stratejik olarak yerleştirilecek tekrarlayıcılar , çalışanların ses ve veri iletişimini hızlıca gerçekleştirecek işlerini daha verimli ve güvenli yapmalarını sağlayacaktır.

4. Dağınık Alan Kapsama

IP Site Connect , dünyanın herhangi bir yerindeki MOTOTRBO sistemlere erişiminizi sağlar. Eğer Kuzey Amerika merkezli bir üretim planlıyorsanız, mühendisler, taşıyıcılar , imalatçılarla gerçek zamanlı iletişim kurabilirsiniz. Coğrafi olarak ne kadar farklı lokasyonlarda da olsanız 14 kadar yere ( depo, dağıtım merkezi..vb ) San Francisco ‘ dan Shanghai’ ya sorunsuz bağlanabilirsiniz.

Farklı coğrafyalardaki insanlara sorunsuz bağlanabilir, bilgi gönderebilir, ekran paylaşımı, teslimat kontrol, GPS ile varlık kontrolü veya kısa mesaj güncellemeleri ile işlerinizde verimililği artıracak ve üretimdeki duraksamaları minimize edeceksiniz.