Zimer Teknik Servis

Kurulum Sonrası Tam Destek

Zimer Haberleşme, telsiz cihazları için kurallar standardına uygun hizmet veren bir firma olarak Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir.

Teknik Serviste kullanılan test cihazları, periyodik olarak TÜRKAK’ a Akredite olan Kalibrasyon Laboratuvarlarında uygunlukları test edilmektedir.

Mühendis, Tekniker ve Teknisyenlerden oluşan teknik servis kadrosu, Şirketin kurulduğu yıldan günümüze çekirdek kadrosuna yapılan ilavelerle büyütülmüştür.

Zimer Haberleşme Teknik Servisi, görev aldıkları her proje ile yıllara dayalı tecrübelerini, yeni bilgilerle zenginleştirmektedir.

Teknik Servis Hizmet Alanlarımız

1. Proje Keşif

Yer altı ve Yerüstü geniş alan telsiz haberleşme taleplerinizde, kurulması planlanan sistemin yerinde keşif, test çalışmaları, ve keşif sonrası sistem gereksinimlerinin tespiti yapılmaktadır.

2. Montaj, Kurulum ve Eğitim

Yer altı maden-tünel-metro gibi kapalı geniş alan telsiz haberleşmesi, madenlerde Sinyalizasyon, Gaz Ölçümleme, Personel Takip projeleri ile, yerüstü Digital Mototrbo sistemlerle ilgili projelerde montaj, kurulum ve personel eğitimlerini kapsayacak şekilde anahtar teslim projeler gerçekleştirilmektedir.

3. Yurtdışı Projeler, Montaj Hizmetleri

Bulgaristan, Arnavutluk, Norveç’ te tamamlanan, Etopya’da ise devam eden bir projede keşif, montaj ve kurulum hizmetlerimiz bulunmaktadır.

4. Periyodik Bakım

Sözleşme kapsamında satış sonrası hizmetlerimize yönelik olarak, sistem altyapıları ve telsizlerin bakımları aylık ya da belirlenen periyotlarda teknik kadromuz tarafından yapılmakta, bakıma ilişkin durum rapor edilmektedir.

5. Garanti Kapsam Dışı Onarım

Telsiz ve aksesuarların, Motorola’ nın garanti kapsam ve süresi dışında oluşan hasarlar, uzman teknik personelimiz tarafımızdan değerlendirilerek gerekli durumlarda yedek parça değişimi yapılarak onarılmaktadır.

Zimer Hizmetler