Zimer Communication

Neden ZİMER?

1997 yılından itibaren Elektronik Haberleşme sektöründe proje bazında maden, tünel, liman işletmeleri, enerji grupları, metro sistemleri, köprü, otoyol, şehirlerarası hızlı tren sistemleri, santraller, AVM, toplu yaşam alanları, tema parklar, eğitim, sağlık, güvenlik, inşaat sektörü dahil bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Kaliteye Önem Veririz

Proje bazında farklı, kaliteli, kendine özgü çözümleri geliştirmeye tutku derecesinde bağlı, teknolojiden ödün vermeden sonuç odaklı çalışırız. İşlerimizi karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre yürütür, etik kurallar ve yasalar çercevesinde karşılıklı fayda sağlamaya yönelik hareket ederiz.

Uzman teknik kadrosu ile gerekli Ar-Ge çalışmaları için yatırımlar yaparak hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken büyük resmi görerek, yüksek motivasyonla sorumluluk alırız.

Müşteri odaklı çalışır, ihtiyaca veya değişen duruma uygun çözümü bulup size anlatmak yerine sizi dinler, en uygun ekonomik, farklı çözümü buluruz.

Güçlü Çözüm Ortaklıkları

Yurtiçi ve yurtdışı saha deneyiminde yeterli bilgi ve birikime sahip olmakla birlikte tüm iş süreçlerimizde çözüm ortağı olarak kalitesini ıspatlamış büyük markalarla birlikte çalışmaktayız.

Gerekli teknik bilgi ve donanıma sahip son teknolojiyi kullanır, kendimizi sürekli olarak yenileriz. Eğitimli ve sertifikalıyız. ( ISO 9001 , OHSAS 18001, TSE13100,13611-13100)

Bir çok sektörde telsiz haberleşme sistem çözümleri öncüsü olarak kurumsal projeleri birbiri ardına sunarız. Müşteri memnuniyetine sahip bir projemiz, o sektördeki diğer projelerin referansı olma özellliğini taşır.

Dünyayı gelecek nesillere sağlıklı devretmek adına kendi payımıza düşen sorumluluklarımızın bilincindeyiz. (TAP üyesi)

Sektörde Tam Yetkiliyiz

Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından Telsiz Haberleşme alanında, Türkiye Geneli Yetkilendirilmiş ve sayısı sınırlandırılmayan kullanım yetki belgelerine sahip işletmeci bir kuruluşuz.

OKTH frekans hizmetlerinde, 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ve Bilgi Teknolojileri Kurumu Yönetmelik ve mer’I mevzuat kurallarına göre sorumlu İşletmeci sıfatımızla hareket ederiz.