İhtiyacınıza Yönelik Çözümler

Zimer Haberleşme, kısa veya dönemsel telsiz kiralama hizmetleri ile ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmektedir. Günlük, veya sabit kiralama olarak adlandırılan yıllık kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Telsiz kiralama hizmeti, ücretsiz kapı teslim ve iade koşullarının yanı sıra kiralama garantisi (kira müddetince) ile ücretsiz bakım – onarım, ve yedeklenmiş aksesuar desteğini de kapsamaktadır.

Yüksek kapasiteli, kesintisiz bir iletişim için kiralama portföyümüzde Motorola ve Vertex markalı telsiz ve aksesuarları yer almaktadır. Telsiz, batarya ve aksesuarların yıpranmasına bağlı olarak revizyon yılda bir kez yapılmaktadır.

Sabit kiralamalarda telsizlerin yanı sıra aylık röle altyapı hizmeti de verilmektedir. Keşif çalışması sonrası, telsiz ve altyapı bildirimleri gerekli uygunluklar sağlanarak sözleşme kapsamında Bilgi Teknolojileri Kurumuna cihazlar raporlanmakta, yıllık frekans kullanım bedelleri firmamızca karşılanmaktadır.

Başlıca Hizmet Alanlarımız;

- Kongreler / Konferanslar

- Spor Aktiviteleri

- Konser Etkinlikleri

- Yurtdışı Turlar / Geziler

- Üniversitelerin Bahar Şenlikleri / Diğer Etkinlikleri

- Tekne / Yüzme Yarışları

- Dizi / Film Setleri

Kurulum Sonrası Tam Destek

Zimer Haberleşme, telsiz cihazları için kurallar standardına uygun hizmet veren bir firma olarak Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir.

Teknik Serviste kullanılan test cihazları, periyodik olarak TÜRKAK’ a Akredite olan Kalibrasyon Laboratuvarlarında uygunlukları test edilmektedir.

Mühendis, Tekniker ve Teknisyenlerden oluşan teknik servis kadrosu, Şirketin kurulduğu yıldan günümüze çekirdek kadrosuna yapılan ilavelerle büyütülmüştür.

Zimer Haberleşme Teknik Servisi, görev aldıkları her proje ile yıllara dayalı tecrübelerini, yeni bilgilerle zenginleştirmektedir.

Teknik Servis Hizmet Alanlarımız

1. Proje Keşif ;

Yer altı ve Yerüstü geniş alan telsiz haberleşme taleplerinizde, kurulması planlanan sistemin yerinde keşif, test çalışmaları, ve keşif sonrası sistem gereksinimlerinin tespiti yapılmaktadır.

2. Montaj, Kurulum ve Eğitim ;

Yer altı maden-tünel-metro gibi kapalı geniş alan telsiz haberleşmesi, madenlerde Sinyalizasyon, Gaz Ölçümleme, Personel Takip projeleri ile, yerüstü Digital Mototrbo sistemlerle ilgili projelerde montaj, kurulum ve personel eğitimlerini kapsayacak şekilde anahtar teslim projeler gerçekleştirilmektedir.

3. Yurtdışı Projeler, Montaj Hizmetleri ;

Bulgaristan, Arnavutluk, Norveç’ te tamamlanan, Etopya’da ise devam eden bir projede keşif, montaj ve kurulum hizmetlerimiz bulunmaktadır.

4. Periyodik Bakım ;

Sözleşme kapsamında satış sonrası hizmetlerimize yönelik olarak, sistem altyapıları ve telsizlerin bakımları aylık ya da belirlenen periyotlarda teknik kadromuz tarafından yapılmakta, bakıma ilişkin durum rapor edilmektedir.

5. Garanti Kapsam Dışı Onarım ;

Telsiz ve aksesuarların, Motorola’ nın garanti kapsam ve süresi dışında oluşan hasarlar, uzman teknik personelimiz tarafımızdan değerlendirilerek gerekli durumlarda yedek parça değişimi yapılarak onarılmaktadır.